Loading...

Hakkımızda

2005 Yılında ticari faaliyetlerine başlayan firmamızın temelleri, sektörde 30 yılı aşkın tecrübesi bulunan Cavit KARSLIGİL önderliğinde atılmıştır.

Firmamız yurt içinde ve yurt dışında faklı profiller deki birçok müşterisine hizmet sunabilmek, beklentilerini karşılayabilmek ve ihtiyaçlarına cevap verebilmek için, Avrupa ülkeleri, Suudi Arabistan, Katar, İran, Türkmenistan, Mısır ve uzak doğu ülkeleri başta olmak üzere dünyanın birçok bölgesinde, Polipropilen, Polietilen, Polivinil klorür, ana gruplarına ait birçok ürün çeşidinin ithalatını yapmaktadır. Sektördeki 20 yıllık geçmişi, tecrübesi ve iş ortaklarından güven ve destek ile tedarik ağını her geçen gün artırmaktadır,

Piyasa ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz ederek, müşterilerine en kaliteli ve hızlı hizmeti en uygun biçimde vermeyi şirket politikası haline getirmiş olan firmamız, yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Hedefi; başta TÜRK sanayisi olmak üzere, Dünya sanayisine kaliteli ve ekonomik ürün ve hizmetleri sunmak olan CMS Concept, her geçen gün bu hedefine daha da yaklaşmaktadır.

Sayfa Sonu

Cms Concept, Cms, Polietilen, Polyvinyl, Polyethylene, Polystyrene, PP, PE, PVC, PET, PP Random Copolymers, PP Copolymers, PP Homopolymers

Eren Yazılım ve Bilişim www.erenyazilim.com.tr info@erenyazilim.com